Bitcoin, Diet Bitcoin, Kryptowaluty — 22 marca 2018 at 16:12

Brat Pablo Escobara z własną kryptowalutą – Diet Bitcoin

by

Roberto Escobar, biologiczny brat barona narkotykowego Pablo Escobara, uruchomił własną krypto-walutę: Diet Bitcoin (DDX).

Nowa waluta obiecuje zaoferować szybszą i lżejszą alternatywę dla Bitcoina. Firma inwestycyjna, należąca do Roberto, o nazwie Escobar Inc, po raz pierwszy wystawia ofertę monet (ICO). Użytkownicy mogą kupić token z rabatem w wysokości 96%, który obecnie kosztuje 2$, a nie 50$.

Strona internetowa Diet Bitcoinad podaje, że całkowita podaż 1 000 000 DDX zostanie podzielona na trzy oddzielne terminy sprzedaży tokenów: 300 000 DDX zostanie rozdystrybuowane po 50 USD (obecnie zdyskontowane do 2 USD), kolejne 300 000 za 100 USD za monetę, a pozostałe 400 000 zostanie wycenione na 1000 USD.

Brat Pablo Escobara z własną kryptowalutą DietBitcoin

“Każdy powinien wejść na stronę www.dietbitcoinICO.org i kupić tyle Diet Bitcoin, na ile może sobie pozwolić” – twierdzi COO przedsiębiorstwa, Daniel Reitberg. “Wartość będzie bardzo wysoka, ponieważ jesteśmy identyczni w liczbie do Bitcoinów, z tym, że obecnie jesteśmy 4000 razy tańsi.”

Brat Pablo Escobara z własną kryptowalutą – Diet Bitcoin

 

TNW donosi, że rzecznik prasowy Escobar Inc. potwierdził zaangażowanie brata Pabla w ten projekt. Na stronie Diet Bitcoin możemy przeczytać, że całkowita podaż 1 000 000 DDX zostanie podzielona następująco: 300 000 DDX zostanie sprzedane po 50 USD (teraz 2), kolejne 300 000 za 100 dolarów, a pozostałe 400 000 zostanie wycenione na 1000 $.

Wartość będzie bardzo wysoka, ponieważ jesteśmy identyczni w liczbie do Bitcoin, z tym, że obecnie jesteśmy 4000 razy tańsi.” – Daniel Reitberg z Escobar Inc.

Rozgałęzienie sieci Bitcoin nie jest niczym nowym i za pomocą specjalnego oprogramowania pozwala praktycznie każdemu zrobić własną kryptowalutę. Oprócz nowej waluty, Roberto wydał również książkę pod tytułem Pablo Escobar’s Diet Bitcoin. Teoretycznie można ją kupić na Amazonie za 8 dolarów, ale można też bezpłatnie pobrać ze strony Diet Bitcoin, która obecnie nie działa.

 

Roberto twierdzi między innymi, że Bitcoin został stworzony przez amerykański rząd, a nie przez tajemniczego Satoshi Nakamoto. Twierdzi również, że większość obecnie dostępnych kryptowalut jest fałszywych i przysięga, że jego DDX będzie zyskiwał wartość, kiedy inne będą spadać.

“Możesz trzymać się swoich bezwartościowych monet. Zachowaj Ethereum, utrzymuj TRON, zachowaj Ripple, zatrzymaj Bitcoin. Zobaczysz, co się stanie. Wszystkie znikną, prawie do zera. Ale nie moja moneta. Ponieważ moja moneta, to będzie moje nowe dzieło w życiu. “

 

źródło: dietbitcoinico.org ; fonplace.pl, comparic.pl

 

Brat Pablo Escobara z własną kryptowalutą – Diet Bitcoin
4.1 (82.73%) 22 votes

Polska Koplania Kryptowalut Independet Enterprise BitBay gielda kryptowalut numer jeden w polsce ________________________________________________________________________________________________________________
Strona internetowa PrzychodyPasywne.pl to prywatny blog poświęcony edukacji finansowej.

Informacje zawarte na tej stronie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. 
Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów
 z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące
 instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje
 inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek
 materiałach instruktażowych.

PAMIĘTAJ RÓWNIEŻ, że strona, którą obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma zarobku wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy - jeśli nie akceptujesz ryzyka, to proszę nie korzystać z rozwiązań prezentowanych na tej stronie.
 				

Comments are closed.