CoinDeal, Giełda kryptowalut — 29 lipca 2018 at 08:09

Giełda CoinDeal dostępna w sześciu językach

by

6 dostępnych języków na giełdzie kryptowalut Coindeal!

Platforma wymiany kryptowalut CoinDeal jest teraz dostępna w 6 językach: chińskim, angielskim, niemieckim, koreańskim, polskim i rosyjskim. Rozpocznij podróż handlową!

Jak wspomnieliśmy w przeszłości, pracowano niestrudzenie nad tłumaczeniami CoinDeal – platformy wymiany kryptowalut. Z dumą możemy ogłosić, że cała giełda CoinDeal jest dostępna w 6 językach!

  • Chiński,
  • Angielski,
  • Niemiecki,
  • Koreański,
  • Polski,
  • Rosyjski.

Nie czekaj i zaproś swoich znajomych z innych krajów! Pamiętaj o programie rekomendacji, w którym – za zaproszenie nowego użytkownika do wymiany na CoinDeal – dostajesz 20% jego opłaty.

W międzyczasie nie zapomnij zagłosować na swoją ulubioną krypto-walutę w programie „głosuj na nową kryptowalutę„. Pamiętaj, że masz wpływ na kierunek rozwoju platformy wymiany kryptowalut CoinDeal!

Giełda CoinDeal dostępna w sześciu językach
Rate this post

Polska Koplania Kryptowalut Independet Enterprise BitBay gielda kryptowalut numer jeden w polsce ________________________________________________________________________________________________________________
Strona internetowa PrzychodyPasywne.pl to prywatny blog poświęcony edukacji finansowej.

Informacje zawarte na tej stronie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. 
Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów
 z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące
 instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje
 inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek
 materiałach instruktażowych.

PAMIĘTAJ RÓWNIEŻ, że strona, którą obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma zarobku wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy - jeśli nie akceptujesz ryzyka, to proszę nie korzystać z rozwiązań prezentowanych na tej stronie.
 				

Leave a Comment