Independent Enterprise opinie

by

Opinia o Independent Enterprise

 

Polska kopalnia kryptowalut Independent Enterprise to projekt założony jest przez 10 dobrze znanych na rynku biznesów online osobistości.

Biznes ten wydaje się bardzo transparentny, kopalnia umiejscowiona w Polsce, pierwszy sprzęt już przygotowany, po starcie projektu mamy mieć podgląd online na pracujące koparki. Wpis w PL KRS – Zobacz
Odwiedź stronę IndepandentEnterprise.com

Założyciele IE zrodlo Facebook
Założyciele IE źrodlo: Facebook.com

Depozytu dokonasz poprzez BitBay. Jak ktoś nie posiada tego portfela do kryptowalut. to założy go sobie tu – klik

Wojtek Stępnik

Jednym z założycieli IE jest Wojtek Stępnik. Oto biografia Wojtka.

Nazywam się Wojtek Stępnik mam 41 lat, zawodowo zajmuje się muzyką (jestem producentem, kompozytorem, muzykiem sesyjnym, nagrywam płyty, koncertuje, itp). Od wielu lat prowadzę własną działalność. Zdobyte doświadczenie w tradycyjnym biznesie z powodzeniem wykorzystuje w innej dziedzinie, w której się realizuje od 4 lat, jest to branża rekomendacyjna, a także dziedzina związana z nowoczesnymi technologiami, z ukierunkowaniem na tematy kryptowalut. Moje cechy, które wykorzystuje w pracy w IE to: umiejętność działania w sytuacjach stresowych, kreatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, tworzenie i praca w zespole. Muzyka zaprowadziła mnie w różne części świata, dzięki niej również poznałem moją cudowną żonę. Wychowujemy razem nasz największy skarb 12 letnią córkę.

 

Maciek Zyk

W Independent Enterprise proces decyzyjny jest zdecentralizowany, czyli decyzje podejmowane są większością głosów przez wszystkich dziesięciu założycieli. Jednym z nich jest Maciek Zyk. Oto biografia Maćka.

Nazywam się Maciej Zyk. Mam 46 lat, mieszkam w Łodzi, jestem osobą dążącą do celu. Od wielu lat prowadzę własną firmę, której zawdzięczam niezależność finansową. W życiu prywatnym jestem szczęśliwym mężem, ojcem i dziadkiem. Moją przygodę z biznesem online zacząłem jakiś czas temu. Jestem jednym z założycieli firmy Independent Enterprise, która pozwoli na osiągnięcie celów i zrealizowanie planów życiowych zarówno moich jak i ludzi którzy będą z nami spełniać swoje MARZENIA.

 

Przemysław Muszyński

Jednym z dziesięciu założycieli Independent Enterprise jest Przemysław Muszyński. Oto biografia Przemka.

Nazywam się Przemysław Muszyński. Mam 35 lat i pochodzę z Pabianic. Przez wiele lat udzielałem się sportowo i właśnie dzięki temu udało mi się nabrać pokory i pewności siebie oraz nauczyć poszanowania dla drugiej osoby. Zawodowo prowadzę firmę budowlaną z 12-letnim stażem, dzięki której zdobyłem duże doświadczenie w pracy z ludźmi, nauczyłem efektywnej organizacji oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Prywatnie jestem mężem i ojcem dwójki wspaniałych dzieci w wieku przedszkolnym. Wierzę, że dzięki firmie INDEPENDENT ENTERPRISE będę jeszcze większym autorytetem dla swoich dzieci, a duże możliwości rozwojowe firmy pozwolą rozwinąć skrzydła i realizować kolejne marzenie. Tak jak powiedział Napoleon Hill „Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć” i ja też mam swój cel, aby firma, którą stworzyliśmy stała się podporą dla wielu, którzy marzą o eliminacji niepewności jutra, ale i bezpiecznej przyszłości finansowej.

 

Tomek Budrys

Jednym z dziesięciu założycieli Independent Enterprise jest Tomek Budrys. Oto biografia Tomka:

Tomek Budrys – Przedsiębiorca, biznesmen, rentier, trener, znakomity sprzedawca. Ponad 3000 indywidualnych kontraktów przekraczających kwotę 120.000.000 PLN. Człowiek posiadający olbrzymie doświadczenie w pracy z ludźmi i efektywnym nauczaniu dorosłych (przeprowadził ponad 1500 szkoleń sprzedażowych i motywacyjnych). Wyszkolił ponad 1500 handlowców. Specjalista w dziedzinie skutecznej sprzedaży, zarządzania zasobami ludzkimi, oraz technik nauczania dorosłych. Uczestnik wielu seminariów i wykładów z dziedziny psychologi i motywacji. Trener w dziedzinie zdrowego trybu życia. Cechuje go optymizm i niepohamowane dążenie do sukcesu i rozwoju osobistego. Agent roku i twórca programu prowizyjnego dla agentów w jednej z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Honorowy członek Elitarnego Klubu Agentów. Koordynator najlepszej grupy dystrybucyjnej na rynku ubezpieczeniowym. Obecnie od 9 lat związany i zafascynowany network marketingiem, gdzie poprzez aktywne działania posiada Partnerów w 23 krajach. Team Lider wielu firm, które do dnia dzisiejszego świętują sukcesy na rynkach międzynarodowych. Autor i wydawca poradnika “Droga Do Wyspy Szczęścia” 100-dniowego programu odmiany Twojego życia, dzięki któremu, każdy kto podejmie wyzwanie będzie w stanie zrealizować obrane Cele i Marzenia. Tomek żyje w szczęśliwym związku i jest tatą dla dwojga dorosłych dzieci. Uprawia aktywny tryb życia, jego pasjami są: tenis ziemny, wycieczki rowerowe i narciarstwo.

 

Marcin Mieszkalski

Kolejnym z dziesięciu założycieli Independent Enterprise jest Marcin Mieszkalski. Oto biografia Marcina:

Jestem silnie związany z Pabianicami – miastem, w którym mieszkam, gdzie wychowuję swoich dwóch cudownych synów, miejscem, w którym od wielu lat z powodzeniem prowadzę firmy związane z branżą budowlaną.
To właśnie tu stawiałem pierwsze kroki jako przedsiębiorca pokonując poszczególne szczeble kariery w heterogenicznych dziedzinach – od przemysłu spożywczego, przez branżę ubezpieczeniową aż po miejsce, w którym jestem dziś – budownictwo.
Tutaj również nawiązał się mój romans z polityką, sprawowałem funkcję radnego miejskiego przez wiele lat.
Niespokojny duch każe mi jednak iść naprzód…
Dlaczego Independent Enterprise?
Całe moje życie wypełnia pasja, staram się chłonąć je garściami. Angażuję się w każde przedsięwzięcie bez pamięci.
Jako sportowiec, niegdyś zawodowy piłkarz ręczny, trener tej samej dyscypliny, zapalony biegacz i amator treningów personalnych, hołduję ciężkiej pracy, dyscyplinie i uczciwej grze.
Ciekawość świata i chęć stawiania czoła nowym wyzwaniom wiedzie mnie ku nowym technologiom, nietypowym rozwiązaniom… właśnie ku Independent Enterprise, ku niezależności.

 

Damian Stachurski

Jednym z dziesięciu założycieli Independent Enterprise jest Damian Stachurski. Oto bio Damiana:

Jestem ambitnym 28-letnim kawalerem z wielkimi planami. Ukończyłem Technikum Elektroniczne, ale wewnętrzne poczucie pomagania drugiemu człowiekowi pokierowało mnie w kierunek marketingu sieciowego.
Od nastolatka inspirowała mnie kulturystyka i sporty siłowe.
Przez wiele lat rozwijania biznesu internetowego, nawiązałem wiele relacji z ludźmi sukcesu, od których czerpię wartościową wiedzę.
Moim marzeniem jest stworzyć z grupą przyjaciół enklawę stabilnego biznesu ,opartego na wzajemnych relacjach i w wieku 40 lat korzystać z życia ,biegając po najpiękniejszych plażach świata.
Najważniejszą wartością dla mnie jest rodzina oraz zdrowy styl życia.
NIE BIJ GŁOWĄ W MUR – PRACUJ MĄDRZE

 

Dariusz Pepliński

Jednym z dziesięciu założycieli Independent Enterprise jest Darek Pepliński. Oto bio Darka..

Nazywam się Dariusz Pepliński. Mam 44 lata. Od 21 lat jestem w szczęśliwym związku małżeńskim. Mamy dorosłego syna.
Mieszkam w malowniczo położonym miasteczku na środkowym wybrzeżu.
Lubię podróże, szczególnie ciepłe kraje, dobre towarzystwo, kuchnię azjatycką oraz wartościową lekturę.
W życiu zawodowym prowadziłem z powodzeniem kilka firm.
Marketingiem sieciowym oraz programami partnerskimi jako skuteczną formą zarabiania zajmuję się z przerwami od 17 lat.
Jestem fascynatem kryptowalut. Od kilku lat obserwuję ich zdecydowane wtargnięcie do świata transferu własności.
Podobają mi się zwłaszcza techniczne rozwiązania jakie ze sobą niosą. Wolność, niezależność i swoboda to czynniki,
które szczególnie mnie pociągają i zapewne właśnie dlatego tak mocno związałem się ze światem kryptowalut.
Od kilku lat zacząłem intensywniej poszukiwać sposobów na zbudowanie solidnych podstaw przyszłej emerytury.
Nabyte doświadczenie oraz spotkane po drodze właściwe osoby bardzo mi w tym pomogły.
I tak z zalążków idei, ogromnej determinacji i wspólnego wysiłku moich przyjaciół powstał Independent Enterprise.
Cieszę się, że mogę tworzyć tą firmę ze świetnymi ludźmi dla tysięcy innych wspaniałych osób!

 

Karol Stemplewski

Jednym z dziesięciu założycieli Independent Enterprise jest Karol Stemplewski. Oto biografia Karola:

Mam 37 lat, od 9 lat szczęśliwe małżeństwo i syn 4 lata.
Od najmłodszych lat marzyłem o wielkich stadionach grając w klubie piłkarskim, lecz kontuzja wyeliminowała mnie z obranego kursu.
Z zawodu jestem technikiem mechanikiem i myśl o pracy na etacie do 65 roku życia nie dawała mi spokoju.
Pracując na etacie doświadczyłem pokory nie tylko do życia.
W 2001 roku zaangażowalem sie w branżę ubezpieczeń i wtedy już pojawiły się pierwsze sukcesy.
2015 najlepszy sprzedawca roku, wyróżniony z setek liderów jako kreatywna postać firmy.
Moim marzeniem jest stworzenie warunków dla zwykłych ludzi, aby mogli urzeczywistnić swoje marzenia.
JEŻELI PRAGNIESZ BYĆ WIELKI, TO BĄDŹ.. ALE W OCZACH INNYCH.

 

Andrzej Kuraś

Jeden z dziesięciu założycieli Independent Enterprise to Andrzej Kuraś. Oto bio Andrzeja:

Nazywam się Andrzej Kuraś i mam 60 lat, tą samą żonę od ponad 35 lat i 33 letnią córkę, dla której jestem w stanie zrobić prawie wszystko. Prawie wszystko jestem w stanie zrobić dla całej mojej rodziny, bo jest ona dla mnie największą wartością. Jako nauczyciel wychowania fizycznego w tradycyjnym biznesie poruszałem się dość intuicyjnie, a zatrudniając ponad 200 osób, było to nie lada wyczynem. Duża aktywność fizyczna i rywalizacja w wielu zawodach sportowych, która trwa do dzisiaj była w tym bardzo pomocna i wykształciła we mnie mocne poczucie sprawiedliwości i działanie na wszystkich płaszczyznach życia w duchu honoru. Od ponad 15 lat, będąc związany z branżą MLMu i wieloma firmami z tego sektora oraz ich właścicielami, po raz pierwszy jestem po stronie założycieli. IE jest projektem założonym przez ludzi z dużymi ambicjami na sukces, projektem który idealnie wkomponowuje się w aktualny trend i tylko od nas i Tych, którzy do nas dołączą zależy nasz wspólny sukces.

SUKCES NIGDY NIE JEST OSTATECZNY. PORAŻKA NIGDY NIE JEST TOTALNA. LICZY SIĘ TYLKO ODWAGA!

 

NIE BĘDZIEMY NAJLEPSZĄ FIRMĄ NA ŚWIECIE, ALE BĘDZIEMY NAJLEPSZĄ FIRMĄ DLA ŚWIATA.
Chcesz wiedzieć dlaczego zdecydowaliśmy się stworzyć Independent Enterprise?
Każdy z nas miał MARZENIE, aby nasz wysiłek włożony w systemy i firmy, które budowaliśmy dotychczas, nie poszedł na marne.
Każdy z nas miał MARZENIE, aby właściciele tych firm, nie okazali się chciwymi krętaczami.
Każdy z nas miał MARZENIE, żeby nie upadały po kilku lub kilkunastu miesiącach.
I w końcu każdy z nas miał MARZENIE, aby w doskonałym systemie zarabiali absolutnie wszyscy $$$.

Setki godzin spędzonych na analizach produktu, prostego, uczciwego i długofalowego planu marketingowego i co dla Nas wszystkich niezwykle ważne BEZPIECZEŃSTWA całego przedsięwzięcia, zaowocowały powstaniem Firmy jakiej jeszcze nie było.
Firmy zbudowanej przez profesjonalistów z ponad 100-letnim doświadczeniem w marketingu sieciowym, którym udało się
stworzyć coś z samej tylko idei. Idei aby raz na zawsze zmienić życie milionów ludzi na całym świecie.
I wcale nie chodzi tu tylko o pieniądze. Dużo wartościowszy jest przecież spokojny sen, wolny czas spędzany z najbliższymi,
czy choćby eliminacja niepewności jutra.
Wszystko to znajdziesz w INDEPENDENT ENTERPRISE. W Firmie, którą budujemy z Tobą i dla Ciebie.

Jeżeli więc jesteś osobą, która lubi kontrolować każdy aspekt swoich finansów, mamy produkt dla Ciebie!

Wierzymy, że wyjątkowość naszej oferty pozwoli Tobie osiągnąć to, czego być może szukałeś całe życie. Wierzymy, że razem z Nami będziesz mógł w końcu znaleźć swoją bezpieczną przystań finansową. Wierzymy, że dzięki partnerstwie i Naszej wzajemnej współpracy osiągniesz życie o jakim zawsze MARZYŁEŚ.

Źródło: facebook.com/IndependentEnterprisePolska

 

Strona przychodypasywne.pl, którą obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Prezentowane tutaj biznesy osobiście sprawdziłem oraz korzystam z usług/produktów i rozwiązań tych firm. Tak więc na bazie własnych doświadczeń, rezultatów, korzyści wynikających z użytkowania produktów, korzystania z usług tych firm, mogę je polecić, ale nigdy nikomu nie dam jakichkolwiek gwarancji zarobku.

Independent Enterprise opinie
4.8 (95.93%) 118 votes

Polska Koplania Kryptowalut Independet Enterprise BitBay gielda kryptowalut numer jeden w polsce ________________________________________________________________________________________________________________
Strona internetowa PrzychodyPasywne.pl to prywatny blog poświęcony edukacji finansowej.

Informacje zawarte na tej stronie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. 
Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów
 z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące
 instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje
 inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek
 materiałach instruktażowych.

PAMIĘTAJ RÓWNIEŻ, że strona, którą obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma zarobku wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy - jeśli nie akceptujesz ryzyka, to proszę nie korzystać z rozwiązań prezentowanych na tej stronie.
 				

Comments are closed.